Přepnout menu

Kontakty / O nás

         Zlatá Banka - Váš ryzí partner

 

Náš tým

 

 

Matěj Šalátek

CEO, spolumajitel

+420 725 562 991

info@zlatabanka.com

Ivo Šalátek

spolumajitel

kolin@zlatabanka.com

+420 725 488 200

Filip Šalátek 

Konzultant

+420 725 139 628

Ruby Jane Salatek

Manažerka nákupu

info@zlatabanka.com

Dušan Kováč

Marketing

 

marketing@zlatabanka.com

+420 607 292 068

 

Martina Rybová

Zákaznická linka - chat, email

info@zlatabanka.com

Michal Šír

vedoucí prodejny Plzeň

plzen@zlatabanka.com

+420 377 220 060

Jana Šolcová

Specialistka na drahé kovy

vedoucí prodejny Mladá Boleslav

mladaboleslav@zlatabanka.com

+420 318 666 612

Naše Historie

 

Zlatá Banka je český rodinný podnik s více než 10 letou zkušeností obchodu se zlatem a drahými kovy.

 

Zlatá Banka, rodinná firma a partner v oblasti investic do drahých kovů, nabízí více než desetileté zkušenosti a odbornost. Založena v roce 2013 Filipem Šalátkem, který před rokem 2013 působil jako specialista zabezpečovacích systémů pro nadnárodní korporaci Anadarko Petroleum. Jeho vášeň pro historii bankovnictví a zkušenosti z různých koutů světa, včetně Afriky, Filipín, Brazílie a USA, mu ukázaly, že drahé kovy jsou stabilním uchovatelem hodnoty v proměnlivém světě. Zlato hraje klíčovou roli v globálním finančním systému, zejména jako nástroj pro diverzifikaci rezerv a jako ochrana proti inflaci a ekonomické nestabilitě. Centrální banky po celém světě drží značné množství zlata jako součást svých devizových rezerv, a to z důvodů jeho dlouhodobé hodnoty a stabilitě.. 

Zlatá Banka se zrodila s cílem nabídnout široké veřejnosti přístup k investicím do drahých kovů a vzdělávat o jejich významu v diverzifikovaném investičním portfoliu. Drahé kovy, jako je zlato, jsou ceněny pro svou schopnost udržet hodnotu v dobách ekonomické nejistoty a inflace, což je důležité pro každého investora, který chce chránit svůj majetek.

Zlatá Banka se soustředí jak na prodej zlata, stříbra a dalších investičních kovů, tak na výkup zlata. Zlaté Banka nyní disponuje celkem třemi pobočkami, v Plzni, Kolíně, Mladé Boleslavi. Mimo kamenné pobočky nabízí prodej investičních slitků, mincí nebo medailí na eshopu, kde je možné zakoupit investiční produkty kdykoliv online s fixací ceny 24 hodin nonstop.Prioritou našeho eshopu je vyřídit Vaši objednávku co nejrychleji, s bezproblémovou expedicí až k Vám domů nebo s možností vyzvednutí na jedné z našich poboček.

 

 

Naše služby zahrnují

 


- okamžitou fixaci cen 24/7
- garanci ryzosti
- příznivé ceny při prodeji i výkupu
- garanci výkupu
- odborné poradenství po telefonu i na pobočkách
- expedici z centrálního skladu do 24 hodin

Naše argumenty a důvody proč investovat do zlata můžete prostudovat v této sekci.

 

Ochrana peněz proti inflaci

 

Pokud chcete ochránit vaše peníze před poklesem kupní síly, inflací, ale nejste si investicí do zlata zcela jisti, zastavte se na jedné z našich poboček ( Plzeň, Kolín, Mladá Boleslav ), kde Vám rádi poskytneme důležité informace ohledně výhod i nevýhod při nákupu investičního zlata. Pokud nás nemůžete navštívit, rádi vám zodpovíme dotazy telefonicky nebo emailem

Pamatujte, že ne všechno zlato je stejné, ale existují různé druhy zlata, které Vás mohou připravit o peníze, například protože nedokážete stanovit správnou hodnotu. My Vám pomůžeme, abyste se do takové situace nedostali. Vědomosti jsou moc i v případě zlata, a proso se naši odborníci rádi podělí o své znalosti s Vámi. Každý zákazník je jedinečný a proto Vám poradíme, která strategie je pro Vás nejvhodnějsí.

 

Váš trezor neobsahuje pouze zlatoV ocelovém úložišti se skrývají rodinné poklady, příběhy života vašich blízkých, vzpomínky na babičku, na dědečka, nebo možná 4 dukát či prsten, který dostala prababička jako dar od hraběnky za věrné služby. Zároveň jsou však věci, které jsou pouze starým zlatem, ale stále mají svojí hodnotu. Pokud chcete zjistit, jestli má předmět hodnotu a za jakou částku by se dal zpeněžit, tak nás můžete navštívit na naší pobočce. Vaše poklady zdarma oceníme a pokud budeme mít o předmět zájem,  učiníme Vám nabídku na odkup. Samozřejmě v závislosti na stavu daného předmětu ( investiční slitek - cihlička, mince, medaile, šperky, historické předměty z drahých kovů atd..

 

Jak je recyklace drahých kovů spojena s ochranou životního prostředí

 

Zlato je dlouhodobě symbolem bohatství společnosti. Lidé si váží a obdivují zlaté šperky, mince a slitky. Nicméně, těžba zlata přináší také problémy. Na jedné straně způsobujeme lidskou činností znečištění životního prostředí při těžbě zlata a vrtání v dolech. Na druhé straně jsou těžaři často vystaveni životnímu nebezpečí. Což Filip Šalátek viděl na vlastní oči v dolech v Africe a hlavně z tohoto důvodu založil značku Zlatá Banka.: Nesnažíme se pouze poskytovat odborné poradenství zákazníkům a nabízet nejlepší ceny za zlaté šperky, ale aktivně přispíváme k ochraně životního prostředí. Společnost se zaměřuje na recyklaci šperků, které již nejsou potřebné, aby se obešla destruktivní těžba zlata. Získané zlato se vrací zpět do oběhu a umožňuje výrobu nových šperků nebo investičního zlata. Prodejem svých starých šperků tak můžete přispět svým dílem k ochraně životního prostředí. Budete překvapeni, jakou hodnotu ve skutečnosti vaše šperky mohou mít.

 

Zlatá Banka- naše know-how a rodinná tradice

 

Mnoholeté zkušenosti a bohaté nasbírané znalosti v oblasti drahých kovů se promítají do chodu celé naší společnosti. Investiční Know-how je osobně předáváno zaměstnancům a tým získává nejlepší vzdělání. Díky tomu naši zákazníci získávají vysokou odbornost a kvalifikované poradenství.

 

Proč název Zlatá Banka

 

Volba názvu "Zlatá Banka" není jen otázkou náhody nebo krátkodobé recese. Naopak, za tímto pojmenováním stojí hlubší přesvědčení a poslání. V době, kdy bankovní instituce disponují exkluzivním právem "tisknout" peníze, což v praxi často znamená vytváření nových finančních prostředků z ničeho a jejich následné rozpouštění v ekonomice, přichází s tím i nezamýšlený dopad na snižování hodnoty měny, kterou lidé každodenně používají. To vede k postupnému oslabování kupní síly spoření a investic průměrného člověka.

V kontrastu s touto praxí stojí náš přístup, který čerpá inspiraci z názvu "Zlatá Banka". Zlato, jakožto jeden z nejstarších a nejstabilnějších uchovatelů hodnoty v historii lidstva, symbolizuje naši touhu nabízet alternativu k tradičnímu bankovnímu systému. Nejsme tedy bankou v pravém slova smyslu. Jsme společnost FM-verny s.r.o. vlastnící značku Zlatá Investiční Banka užívající zkrácený výraz Zlatá Banka, nabízícející konzervativní, stabilní a bezpečnou možnost, jak ochránit a zhodnotit osobní majetek v čase.