Přepnout menu

S námi se můžete těšit na víc než jen běžného prodejce zlata


Pokud plánujete zajistit svůj majetek a nejste si investicí do zlata jisti, přijďte na jednu z našich poboček ( Plzeň, Kolín, Mladá Boleslav ), kde Vám rádi poskytneme vše důležité informace. Pokud nás nemáte čas navštívit, můžete nám zavolat. 

Pamatujte, že ne všechno zlato je stejné, ale existují různé druhy zlata, které Vás mohou připravit o peníze, například protože nedokážete stanovit správnou hodnotu. My Vám pomůžeme, abyste se do takové situace nedostali. Vědomosti jsou moc i v případě zlata, a proso se naši odborníci rádi podělí o své znalosti s Vámi. Každý zákazník je jedinečný a proto Vám poradíme, která strategie je pro Vás nejvhodnějsí.

Váš trezor neobsahuje pouze zlato


V ocelovém úložišti se skrývají rodinné poklady, příběhy života vašich blízkých, vzpomínky na babičku, na dědečka, nebo možná 4 dukát či prsten, který dostala prababička jako dar od hraběnky za věrné služby. Zároveň jsou však věci, které jsou pouze starým zlatem, ale stále mají svojí hodnotu. Přijďte na jednu z našich poboček a nejenže zjistíte, jestli má předmět hodnotu a kolik stojí, ale také Vám možná učiníme nabídku na odkup. Samozřejmě v závislosti na stavu daného předmětu ( šperk, mince, historické předměty z drahých kovů). Pomůžeme Vám dosáhnout prodejní ceny, která odpovídá jeho hodnotě.

Jak je recyklace drahých kovů spojena s ochranou životního prostředí


Zlato je dlouhodobě symbolem bohatství společnosti. Lidé si váží a obdivují zlaté šperky, mince a slitky. Nicméně, těžba zlata přináší také problémy. Na jedné straně způsobujeme lidskou činností znečištění životního prostředí při těžbě zlata a vrtání v dolech. Na druhé straně jsou těžaři často vystaveni životnímu nebezpečí. Což Filip Šalátek viděl na vlastní oči v dolech v Africe a hlavně z tohoto důvodu založil značku Zlatá Banka.: Nesnažíme se pouze poskytovat odborné poradenství zákazníkům a nabízet nejlepší ceny za zlaté šperky, ale aktivně přispíváme k ochraně životního prostředí. Společnost se zaměřuje na recyklaci šperků, které již nejsou potřebné, aby se obešla destruktivní těžba zlata. Získané zlato se vrací zpět do oběhu a umožňuje výrobu nových šperků nebo investičního zlata. Prodejem svých starých šperků tak můžete přispět svým dílem k ochraně životního prostředí. Budete překvapeni, jakou hodnotu ve skutečnosti vaše šperky mohou mít.

Zlatá Banka- naše know-how a rodinná tradice


Mnoholeté zkušenosti a bohaté nasbírané znalosti v oblasti drahých kovů se promítají do chodu celé naší společnosti. Investiční Know-how je osobně předáváno zaměstnancům a tým získává nejlepší vzdělání přímo od první ruky. Díky tomu získáte nejen vysokou odbornost a kvalifikované poradenství, ale také tým, který drží při sobě a má vysoký týmový duch.