Přepnout menu

Kontakty / Prodej a výkup zlata Kolín

Kde nás najdete?

Pobočka Zlatá Banka - prodej a výkup zlata Kolín

Kutnohorská 41/12 (V pěší zóně u Karlova Náměstí)
+420 321 620 008
kolin@zlatabanka.com

Po - Pá: 9:00 -12:00   12:30-17:00
Sobota: Na objednání
Neděle: Zavřeno

 

Kde zaparkovat?

Parkoviště - Karlovo náměstí

Parkoviště je ve vzdálenosti cca 150 metrů od naší pobočky

za každou hodinu 40 Kč, maximálně 200Kč/den

 

MHD

Zastávka Banka (autobus)

Zastávka je ve vzdálenosti cca 150 metrů od naší pobočky

 

 

 

Vítejte na stránkách naší pobočky v Kolíně, která se nachází na adrese Kutnohorská 41/12 v pěší zóně u Karlova náměstí. Jsme tu pro vás, abychom vám nabídli kvalitní finanční služby a poradenství. Naše pobočka se specializuje na prodej a výkup  zlata, stříbra, platiny a palladia. Pokud máte doma staré poškozené šperky, zubní zlato, mince, slitky nebo cokoliv jiného obsahujícího drahé kovy, tak neváhejte a navštivte nás. Naši profesionální pracovníci jsou připraveni vám nabídnout nejlepší možné ceny za vaše cennosti.

Máme pro vás velmi atraktivní a transparentní nákupní proces, který je založen na férovosti a spolehlivosti. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete poradit nebo se infomovat na výkup Zlata v Kolíně, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 321 620 008 nebo emailem na adrese kolin@zlatabanka.com.

Zlatá Banka - prodej a výkup zlata Kolín - od pondělí do pátku od 9:00 do 12:00 a od 12:30 do 17:00. V sobotu jsme k dispozici na objednání a v neděli máme zavřeno. Pokud potřebujete osobní schůzku mimo naši otevírací dobu, rádi vám vyjdeme vstříc.

Tak neváhejte a navštivte nás na adrese Kutnohorská 41/12 v Kolíně. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

 

 

Kontaktní formulář

 

Pokud nás chcete kontaktovat ohledně prodeje či výkupu zlata a stříbra, vyplňte prosím následující kontaktní formulář s vašimi údaji a popište, jak vám můžeme pomoci.

Napište nám
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme co nejdříve.