Přepnout menu

Vše o výkupu

Vykupujeme investiční kovy, jako jsou zlato, stříbro, platina a palladium, na našich pobočkách v Plzni, Kolíně a Mladé Boleslavi.

U investičních slitků a mincí nabízíme garanci zpětného odkupu a výkup až do výše 270 000 Kč v hotovosti, při větších obnosech převodem na účet.

Pro výkup drahých kovů je nutné mít s sebou občanský průkaz nebo pas, protože zákony vyžadují, abychom ověřili totožnost každého klienta, který se chce podílet na transakcích s cennými kovy. Toto opatření zajišťuje bezpečnost pro všechny zúčastněné strany a zabraňuje neoprávněnému použití nebo padělání identifikačních dokladů.

Vykupujeme slitky výrobců, jako jsou Argor-Heraeus, PAMP, Valcambi, Heraeus, Perth Mint, Munze Ostereich, Umicore, Royal Canadian Mint, Degusa, Credit Suisse, UBS a Metalor, a mince výrobců, jako jsou Wiener Philharmoniker, Maple Leaf, American Eagle, American Buffalo, Krugerrand, Kangaroo a další. 

Pro výkup investičních kovů vyžadujeme, aby byly v naprostém pořádku, nezoxidované a musely mít certifikát v pořádku. Náš zástupce Vám pomůže s roztříděním produktů, zkontroluje pravost a nabídne odpovídající cenu. U slitků zkontroluje neporušenost obalu, Pokud budete spokojeni, sepíšeme smlouvu a peníze Vám budou ihned hotově vyplaceny. V hotovosti vyplácíme až do 270 000 Kč, při větších obnosech do 1-10 pracovních dní převodem na účet.

Nabízíme také výkup šperků, jako jsou prsteny, řetízky, naušnice, přívěsky i s kamínky, hodinky a zubní zlato - jak nečištěné, tak i plátky aurix/palargen a technických kovů, jako jsou stříbrné a platinové kovy (kontakty, termočlánky, svářecí dráty).
Pro výkup šperků a technických kovů naši zástupci pečlivě prověřují a roztřiďují materiál dle ryzostí a odstraňují nečistoty a kamínky. Poté Vám nabídnou nejlepší cenu za Váš kovový materiál.

Máte-li zájem o aktuální výkupní ceny investičních kovů, můžete je najít v sekci eshop na našich webových stránkách přímo u jednotlivých produktů.

Pro aktuální výkupní ceny zlomkového a šperkového zlata a stříbra prosím zavolejte přímo na Vámi vybranou pobočku.

Jsme odborníci s dlouholetou praxí v oboru a dbáme na kvalitu našich služeb

Věříme, že naše služby budou splňovat Vaše očekávání a rádi Vám pomůžeme s výkupem Vašich drahých kovů.

Tým Zlaté Banky